Wiele osób, które chcą cieszyć się nowoczesnym samochodem, zamiast na kredyt, decyduje się na wynajem długoterminowy, aby znacznie zmniejszyć miesięczny koszt rat. To samo dotyczy właścicieli małych i średnich firm, którzy nie potrzebują osobnego działu floty, do zarządzania samochodami. Na czym polega wynajem długoterminowy? Co możemy otrzymać w ramach umowy? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań przedstawiamy w naszym dzisiejszym artykule.

Ford wynajem długoterminowy — na czym to polega?

Zacznijmy zatem od tego, co najważniejsze, czyli odpowiedzi na pytanie dotyczące tego, na czym dokładnie polega wspomniana usługa. Ford wynajem długoterminowy pozwala przede wszystkim na pełną swobodę, dzięki dopasowaniu opcji do indywidualnych potrzeb klienta. Najemca płaci tylko kwotę, która odpowiada amortyzacji danego auta, która ustalana jest w prosty sposób — na podstawie przebiegu samochodu.

Gdy umowa się kończy bez problemu, zwracamy wynajęty samochód lub wymieniamy na inny, który w tej chwili nam się podoba.

Ford wynajem długoterminowy — wszelkie formalności

Jest wiele informacji, które warto poznać przed podjęciem ostatecznej decyzji. Poniżej przedstawiamy kilka z nich.

Po pierwsze: brak opłaty wstępnej
Jest to niezwykle istotne, szczególnie dla firm, które dopiero otwierają swoją działalność i przeważnie mają ograniczony budżet.

Po drugie: profesjonalizm
Jeżeli decydujemy się na wynajem auta znanej i lubianej marki, możemy liczyć na szybką i profesjonalną obsługę.

Po trzecie: jedna lokalizacja
W wielu przypadkach jest tak, że u dealera możemy podpisać jedynie umowę, a wszelkie kwestie związane z serwisowaniem, czy wymianą opon, musimy załatwiać we własnym zakresie i różnych miejscach. W tej opcji marka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, dzięki czemu bez problemu wszystkie najważniejsze kwestie włącznie z likwidacją szkód można załatwić na miejscu u dealera.

Po czwarte: pełen serwis
Gdy decydujemy się na wynajem samochodu, warto zwrócić uwagę na każdy szczegół. Najistotniejsze będzie to, czy mamy w pakiecie pełną
obsługę serwisową danego pojazdu, czyli:
– przegląd,
– bieżące naprawy,
– wymianę opon,
– pomoc drogową.

Po piąte: samochód zastępczy
Nikt nie może przewidzieć tego, co się stanie, wystarczy czasami drobna kolizja, aby pracownik nie mógł jechać i zaprzestał wykonywanie swoich obowiązków. W tej opcji kierowcy są zawsze mobilni, ponieważ mają do dyspozycji auta zastępcze, więc bez żadnych przeszkód mogą kontynuować swoją pracę.

Jakie auta mogę wybrać?

Nie ma określonych limitów. Propozycje z pewnością będą dostosowane do naszego budżetu.

To z pewnością jedne z najważniejszych czynników, które wyróżniają wynajem długoterminowy. U poszczególnych dealerów bez problemu można uzupełnić ofertę o dodatkowe usługi, które będą niezbędne dla danych pracowników. Istotne jest również to, że ofertę możemy, dobrać indywidualnie do swojego budżetu, aby mieć całkowitą pewność, że comiesięczne koszta, nie narażą zbytnio comiesięcznego budżetu i zapewnia nam pełną swobodę działania.