Toyota to jedno z tych aut, które z roku na rok chętnie kupują klienci z całej Polski. Jest niezawodne, eleganckie i doskonale sprawdza się w każdych warunkach oraz okolicznościach. Gdzie kupić dobry model za atrakcyjną cenę? Poniżej kilka, cennych wskazówek.

1. Auta dla każdego

Salon Toyota używanehttp://toyota.zabrze.pl – to miejsce, gdzie zarówno klienci indywidualni, jak i firmy mogą znaleźć atrakcyjny model samochodu dla siebie. Szeroki wybór samochodów różniących się między sobą klasą, wyposażeniem oraz dodatkami sprawia, że każdy znajdzie idealne auto dostosowane do swoich potrzeb. Zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm oraz przedsiębiorstw czekają spore rabaty oraz wiele możliwości zakupu (np. raty, kredyt).

2. Szeroki wachlarz aut

Co ciekawe, salon Toyota używane auta ma w bardzo dobrym stanie. Dlaczego? Przed przyjęciem ich do komisu, samochody są precyzyjnie i szczegółowo sprawdzane przez fachowych mechaników, którzy uważnie badają takie czynniki jak np.:
1) przebieg,
2) występujące usterki,
3) możliwe uszkodzenia,
4) autentyczność części,
5) wygląd zewnętrzny oraz wewnętrzny auta,
oraz wiele, wiele innych. Wszystko to sprawia, że potencjalny przyszły klient otrzymuje rzetelną informacją o przeprowadzonych w aucie naprawach. Dzięki temu, każde auto, które opuszcza salon, jest w dobrym stanie technicznych, w 100% sprawne oraz bezpieczne dla jego właścicieli. Dodatkowo salon Toyota używane auta oferuje w niezwykle atrakcyjnych cenach. Takie modele jak np.: Yaris GRMN, Auris Classic, Toyota C-HR, Land Cruiser, Yaris Van, Hilux, GT86 można kupić już w naprawdę atrakcyjnych cenach.

3. Komis i salon w jednym

Chcesz wymienić samochód na nowy? A może jesteś już posiadaczem Toyoty i chcesz ją wymienić na nowszy/inny model? Również jest taka możliwość. Można szybko i sprawnie dokonać bezpłatnej wyceny swojego auta (nawet we własnym domu za pomocą specjalnego formularza znajdującego się na stronie internetowej). Wystarczy wpisać podstawowe informacje, takie jak np. dane właściciela, rocznik, markę, model, silnik, przebieg oraz inne informacje świadczące o stanie samochodu (np. występujące rysy, wgniecenia itp.), by w zaledwie kilka godzin otrzymać wycenę auta. Gdy klient decyduje się na sprzedaż, wszelkie formalności załatwiane są przez pracowników salonu niezwykle szybko i sprawnie. Dzięki czemu w zaledwie jeden dzień można pozbyć się swojego auta i kupić zupełnie nowszy model. Prawda, że interesujące?

Jak wynika z powyższego, kupno używanego auta ze sprawdzonego i rzetelnego miejsca to strzał w dziesiątkę. Klient może mieć 100% pewność, iż samochód jest sprawny i bezpieczny a dzięki otrzymanej gwarancji, wie, że w razie jakichkolwiek problemów, salon służy mu pomocą. Co więcej, w takim miejscu można liczyć na pomoc fachowców, którzy chętnie doradzają klientom i pomagają w wyborze idealnego dla nich samochodu. Bez względu na to, jakim budżetem się dysponuje (a dobre auto można mieć już od 30 tys.), zawsze można znaleźć model spełniający oczekiwania klienta. Warto samodzielnie się o tym przekonać.