Teatralne powitanie wiosny!

teatr pijana sypialnia fot. Mateusz CiągłoNie macie pomysłu na powitanie wiosny? My mamy go za was! Teatr Pijana Sypialnia i klubokawiarnia Znajomi Znajomych zapraszają na wspólne świętowanie.

Wiosna kojarzy nam się z dobrym nastrojem i przyjaźnią. Dlatego zaprosiliśmy naszych przyjaciół z teatru z Gryfina – mówi Sławek Narloch menadżer Teatru Pijana Sypialnia – Dwa spektakle, które będzie można zobaczyć wieczorem 21 marca – nastroją każdego pozytywną, wiosenną energią.

Pierwszy z nich to Spektakl "Konwent – spotkanie tematyczne" Teatru Na Chwilę z Gryfina.
"Konwent – spotkanie tematyczne" powstał z analizy i rozmów na temat dzisiejszych czasów. Jest spektaklem o konwencjach i wzorach zachowań widocznych w naszej kulturze oraz próbą analizy i zobrazowania niektórych z nich. Od wzorów konwencji interpersonalnych po konwencje kultury masowej. Temat przedstawiony w groteskowy sposób ma zachęcić widza do refleksji nad świadomym uczestnictwie w kulturze. W spektaklu wykorzystywane są wiersze Mirona Białoszewskiego i Tadeusza Różewicza.

Drugi spektakl to „Wyjowisko” Teatru Pijana Sypialnia z Warszawy.
„Wyjowisko”  to zderzenie dwóch światów. Oberża w opowieści staje się ostoją harmonii i spokoju, które zostają skonfrontowane z agresywnym i cynicznym światem zewnętrznym uosobionym przez wilki. Istotną rolę w widowisku pełni muzyka. Klasyczne pieśni Moniuszki i Chopina kontra pospolitość i jednorodność przebojów lansowanych przez media.

teatr pijana sypialnia fot.. Mateusz Ciągło

Program wieczoru 21 marca:

18.00 – Toast na powitanie wiosny.

18.10 – Spektakl "Konwent – spotkanie tematyczne"

19.10 – Toast na cześć wiosny – runda druga :)

19.15 – Spektakl "Wyjowisko"

20:00 – Toast na cześć wiosny :)

Klubokawiarnia „Znajomi znajomych”, ul. Wilcza 58a, Warszawa
WSTĘP WOLNY

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , ,
Napisano w news, Tygiel kultury
UDOSTĘPNIJ:
Polecane:
poważny człowiek
Kompleks Gopnika*
absolwent
Sounds of silence
lsd
Jak brzmi LSD
Dzikie historie
Co by było, gdyby?
Acid Mothers Temple
Befsztyki z kraju kwitnącej wiśni

No Banner to display