Kiedy decydujemy się na prowadzenie działalności, jaką jest kiosk, to powstaje problem zapewnienia swojemu pracownikowi miejsca do załatwiania potrzeb związanych z higieną. Często w pomieszczeniach gdzie mieści się kiosk nie ma za wiele miejsca, a co najbardziej kłopotliwe, brakuje podłączenia do kanalizacji i wtedy powstaje problem braku możliwości zainstalowania tradycyjnej toalety. Jednak obecne czasy skutecznie zlikwidowały to utrudnienie. Z pomocą przychodzą firmy produkujące przenośne umywalki.

Dostęp do zaplecza sanitarnego w kłopotliwych miejscach

Przenośne umywalki skutecznie likwidują problem w miejscach gdzie nie istnieje żadne połączenie do wody czy kanalizacji. Zajmują mało miejsca co w kioskach jest nie bez znaczenia. Instalując przenośną umywalkę, nawet w kiosku zapewniamy pracownikowi godne warunki pracy i możliwość wykonania podstawowej higieny. Przenośne umywalki mają różne modele. Możemy wybrać taką ze zlewem ceramicznym, z wbudowanym podgrzewaczem wody czy z dozownikiem na mydło. Wielki wybór modeli sprawia, że każdy znajdzie dla siebie odpowiednią i najlepiej dostosowaną do potrzeb w danym miejscu. Zaopatrując się w taką umywalkę zdecydowanie generujemy koszty zużycia wody i nie musimy się martwić takim problemem jak pęknięta rura i zalanie naszego obiektu. Kiedy naszą działalnością jest kiosk, to umywalki przenośne są doskonałą alternatywą dla tych tradycyjnych. Możemy zapewnić swojemu pracownikowi chociaż namiastkę prawdziwej łazienki w miejscu gdzie wydawałoby się to niemalże niemożliwe.

Doskonała alternatywa

Umywalki przenośne są najlepszym rozwiązaniem w miejscach gdzie zupełnie niemożliwe jest połączenie tradycyjnej toalety. Nie bez znaczenia jest też wygląd samej umywalki, bo posiada bardzo profesjonalny i schludny wygląd przez co stanowi idealną alternatywę do klasycznej, tradycyjnej łazienki. Pracownik kiosku z pewnością lepiej zniesie trud i inne kłopotliwe aspekty pracy w tak małym miejscu, dzięki możliwości wykonania podstawowej higieny w trakcie pracy, jak chociażby umycie rąk.