Bloody Hammers w Ciemnej Stronie Miasta

Macie już pomysł na to, jak spędzić tegoroczny Dzień Dziecka? Jeśli tak, to zmieńcie plany, jeśli nie… to już macie. 1 czerwca we wrocławskim klubie Ciemna Strona Miasta wystąpią Amerykanie z Bloody Hammers. Zapraszamy!

 

Bloody Hammers – doomowo-gotyckie brzmienie z elementami stoner i psychodelic rocka. Do tego duża dawka okultyzmu, opowieści o wampirach i innych nocnych stworach. Na koncie mają 3 płyty, ostatnia – Under Satan’s Sun – wydana przez Napalm Records. Koncert obowiązkowy dla fanów Alice Coopera, Black Sabbath, The Mistfits, Type O Negative…

Zespół supportowany będzie przez dwie ekipy z Wrocławia – stoner/southernowy Burning Couch oraz garage/stonerowy zespół Zaklęty. Zapraszamy!

1 czerwca – Wrocław, Ciemna Strona Miasta
bilety: 20 pln
godz. 19:00

źródło: materiały prasowe

Treść z archiwalnej wersji strony, stworzona przez autora bloga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.