Kultura ii sztuka

Fink HardBeliever Tour 2015 na kolejnych 4 koncertach w Polsce!

W związku z sukcesem nadchodzącego koncertu w klubie Stodoła, na który bilety zostały już prawie wyprzedane, oraz w związku z dużym zainteresowaniem koncertami poza Warszawą Fink zdecydował się powrócić do Polski w 2015 roku.

 

Muzyk zagra:

19 lutego 2015, Klub Kwadrat, Kraków
20 lutego 2015, Scenografia, Łódź

21 lutego 2015, Parlament, Gdańsk
22 lutego 2015, Eskulap, Poznań

Od lat na scenie nie było tak charyzmatycznej postaci i tak charyzmatycznej muzyki. Fink to Fin Greenall – brytyjski autor tekstów, gitarzysta, producent oraz DJ z Brighton – Guy Whittaker (bas) i Tim Thornton (perkusja).

Hard Believer to nowy studyjny album Fink. Jest to pierwsze wydanie Fink z Ninja Tune Records imprint R’COUP’D, wytwórni nowo utworzonej przez Greenalla. Podobnie jak inne albumy Fink, Hard Believer obejmuje szeroki zakres muzycznych gatunków. Na albumie znajdziemy folk, electro, blues i trochę rocka, ale to dzięki tekstom piosenek Fink został uznany za jednego z wielkich brytyjskich współczesnych kompozytorów.

Już w lutym 2015 roku otrzymamy dowód w postaci fantastycznej kolekcji piosenek na żywo. Niezapomniane wieczory pełne żywej bluesowej muzyki inspirowanej codziennością i słodko-gorzkimi doświadczeniami. Będą to mistrzowskie występy artysty u szczytu swojej twórczosci.

źródło: materiały prasowe

Tekst pozyskany z archiwalnej wersji strony. Napisany przez autora bloga.

2 komentarze do “Fink HardBeliever Tour 2015 na kolejnych 4 koncertach w Polsce!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *