Kultura ii sztuka

Koncert Adre’n’Alin w Cafe Kulturalna

Świętując fizyczne wydanie przez Requiem Records krążka Surface Tensions, Adre’n’Alin zaprasza na koncert zorganizowany dzięki platformie Eventudu.pl i sile crowdfundingu — już 16 grudnia w warszawskiej Cafe Kulturalna.

 

Znany z niebanalnego łączenia elektroniki i brzmień klasycznych Adre’n’Alin nowym albumem zabiera nas w poetycką podróż przez kosmiczne stany świadomości, eklektyczne mariaże i mroczne zakamarki wyobraźni. Surface Tensions to dwanaście utworów, z których każdy stanowi odrębny, osobisty rozdział składający się na spójną muzyczną opowieść. Na scenie to wylot w kosmos i jednocześnie głębokie zanurzenie, na które warto się załapać.

Adre’n’Alin to Igor Szulc, człowiek z fortepianem, który między klawisze wplata dodatkowo mniej lub bardziej dyskretne nuty elektronicznej dekadencji. To klasyka vs. elektronika, kosmos vs. atom, adrenalina vs. spokój, brud vs. pełen szlif. Męski Adre spotyka kobiecą Alin. Łączą się.

Adre'n'Alin

Adre’n’Alin ma na swoim koncie występy w najlepszych salach koncertowych obok m.in. Royksopp, Modeselektor, Nicolasa Jarra, Bonobo, oraz na festiwalach Heineken Open’er, Before Tauron Nowa Muzyka, Audioriver czy Off Plus Camera.

16.12 — Warszawa, Cafe Kulturalna
godz. 20:00
bilety: 25 zł

5kilo kultury jest patronem medialnym wydarzenia.

Zobacz także inny projekty crowfdundingowe.

źródło: materiały prasowe

Treść z archiwalnej wersji strony, stworzona przez autora bloga.

2 komentarze do “Koncert Adre’n’Alin w Cafe Kulturalna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *