Kultura ii sztuka

Muzyka a Biznes

Już 19 i 20 kwietnia w warszawskiej klubokawiarni Sztuki&Sztuczki odbędzie się kolejna, siódma edycja Konferencji Muzyka a Biznes – wydarzenia skupiającego najważniejszych przedstawicieli show biznesu, czołowych muzyków, dziennikarzy muzycznych oraz rzesze słuchaczy. Organizatorami Konferencji są Niezależny Miesięcznik Studentów MAGIEL oraz SKN Marketingu SGH.

 

O konferencji:

Konferencja Muzyka a Biznes to wydarzenie skupiające najważniejszych przedstawicieli show biznesu, czołowych muzyków, dziennikarzy muzycznych, oraz rzesze słuchaczy (przez sześć edycji odwiedziło nas już ponad 2000 osób). Cykl spotkań, które w tym roku odbędą się po raz siódmy, obejmuje szerokie spektrum zagadnień dotyczących rynku muzycznego. Uczestnicy, którymi są w głównej mierze osoby zainteresowane rynkiem muzycznym, ale także studenci otwarci na biznesowe spojrzenie na otaczającą ich rzeczywistość otrzymują unikatową szansę poszerzenia swojej wiedzy dotyczącej organizacji imprez muzycznych i poznania reguł
przemysłu fonograficznego. Słuchacze uczestniczą też, wspólnie z gośćmi, w żywiołowych dyskusjach związanych z muzyką i zjawiskami jej towarzyszącymi.

Tegoroczna edycja Konferencji odbędzie się w dniach 19-20 kwietnia w klubie Sztuki&Sztuczki przy ul. Szpitalnej 8a w Warszawie. WSTĘP WOLNY.

W tym roku przewidziano panele podejmujące tematykę:

• serwisów streamingowych i umieszczania muzyki w sieci,
• małych wytwórni muzycznych,
• pracy producenta muzycznego,
• organizowania koncertów,
• tworzenia soundtracków,
• kondycji polskiej prasy muzycznej,
• wolnych zasobach muzyki,
• teledysku jako kanału zwiększającego “popyt na muzykę,
a także warsztaty z promocji artysty oraz dj-skie.

Program konferencji dostępny jest TUTAJ.

5kilo kultury jest patronem medialnym wydarzenia.

źródło: materiały prasowe

Dowiedz się więcej na temat gier muzycznych.

Treść z archiwalnej wersji strony, stworzona przez autora bloga.

2 komentarze do “Muzyka a Biznes

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *