Kultura ii sztuka

Olivier Heim debiutuje i rusza w trasę koncertową

Już 25 listopada odbędzie się premiera solowej płyty Oliviera Heima A Different Life“, zaś trzy dni wcześniej, 22 listopada, artysta wyruszy także w trasę koncertową, którą otworzy występ w warszawskim klubie DZiK.

 

Album A Different Life“ to podsumowanie wszystkich zmian, które zaszły w ostatním czasie w życiu artysty, a także zwiastun kolejnych, które nadejdą wraz z następną płytą. Połączenie elektrycznych gitar z przestrzennym brzmieniem instrumentów klawiszowych i eterycznym wokalem, to nowy kierunek na muzycznej drodze Oliviera. Wejście w nowy etap dodatkowo podkreśla rezygnacja z pseudonimu Anthony Chorale i decyzja o rozwijaniu kariery w Polsce po zakończeniu działalności Tres.b. Artysta na stałe związał się z polskimi fanami i Warszawą, gdyż tutaj właśnie odnajduje energię potrzebną do tworzenia.

Do współpracy przy okładkowej sesji zdjęciowej Olivier zaprosił Magdalenę Łazarczyk i Zuzę Golińską. Oprawą graficzną płyty zajęła się Zuza Golińska. Na albumie znajdzie się 9 autorskich kompozycji, a wśród nich singiel “Ocean“, do którego teledysk ukazał się
w październiku. Wszystkie utwory zostały nagrane, zmiksowane i wyprodukowane przez Michała Kupicza. Za mastering odpowiada nominowany do nagrody Grammy Joe Lambert. Album ukaże się nakładem wydawnictwa Lado ABC.

5kilo kultury jest patronem medialnym wydawnictwa.

źródło: materiały prasowe

Treść z archiwalnej wersji strony, stworzona przez autora bloga.

2 komentarze do “Olivier Heim debiutuje i rusza w trasę koncertową

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *