Persistence Tour 2017 w Warszawie

Pamiętacie Persistence Tour 2016, podczas którego Ignite oraz H2O powodowało niemałą zadyszkę? Mamy dla Was dobre wieści! Persistence Tour powróci 12 stycznia 2017 do Warszawskiej Progresji!

 

Choć nie jest to jeszcze pełen skład, jaki pojawi się na przyszłorocznej edycji Persistence Tour, już zacieramy ręce z radości! Na jednej scenie zagoszczą Agnostic Front oraz Suicidal Tendencies. Resztę składu tej hardcore’owej trasy będziemy ogłaszać sukcesywnie w ciągu najbliższych tygodni. Suicidal Tendencies będzie w styczniu promować swój nowy, nagrany z Davem Lombardo album. Gig w ramach tegorocznej edycji był powalający, występy Terror, H2O, czy Ignite na długo zostały nam w pamięci. Tym razem będzie jeszcze lepiej.

SUICIDAL TENDENCIES – to jedna z tych kapel, których koncertu nigdy nie zapomnisz. Dynamit na scenie, gigantyczna charyzma Mike’a Muira, wspaniałe umiejętności jego kumpli instrumentalistów, składają się na niesamowity show, w którym jest miejsce na crossover, którego Suicidal Tendencies są współtwórcami, thrash metal oraz soczysty hardcore. Kalifornijska grupa jest na scenie już od 35 lat, na koncie ma tak niezapomniane albumy jak Join The Army, czy Lights…Camera…Revolution! i hity kalibru “Trip At The Brain, Institutionalized, Possessed To Skate, You Can’t Bring Me Down, War Inside My Head. Pomimo długiego stażu Suicidal Tendencies nic nie traci na jakości, zaś Mike w swoich tekstach nie złagodniał nawet odrobinę i wciąż bezlitośnie piętnuje złe rzeczy, które dzieją się na świecie. Zawsze szczerzy w swym przekazie i zawsze niesamowici na scenie. Jedna z tych kapel, które trzeba choć raz w życiu zobaczyć na żywo.

AGNOSTIC FRONT – zawsze w kontrze do establishmentu polityczno-biznesowego, zawsze po stronie niesprawiedliwie traktowanych i piętnujący wszelkie zło, jakie dzieje się na świecie. Oraz bezgranicznie zakochani w rodzinnym Nowym Jorku, szczególnie z czasów, gdy w mieście mekką dla kapel niezależnych był niezapomniany klub CBGB. Oto Agnostic Front, jedna z największych legend hard core’a i hardcore punka.
Victim In Pain, Cause For Alarm, Liberty And Justice For… – trzy pierwsze albumy kapeli dowodzonej od ponad 30 lat przez niezmordowanych Vinny’ego Stigmę i Rogera Mireta, to pomnikowe płyty gatunku, klasyka klasyk. Ale Agnostic Front nie jest zespołem spoczywającym na laurach albo odcinającym kupony. Co to, to nie. Nowojorska legenda ciężko pracuje i regularnie dostarcza fanom nowej muzyki. W 2015 roku kapela wydała świetnie przyjęty materiał The American Dream Died, wyprodukowany przez młodszego brata Rogera, Freddy’ego Criciena, wokalistę Madball. Promowali go już w Polsce na, jak zawsze, megaenergetycznych koncertach z dziesiątkami fanów robiących stage diving, oczywiście za przyzwoleniem i ku uciesze zespołu. Promować będą raz jeszcze. Kto chce posłuchać o prawdziwym życiu w Ameryce albo skoczyć sobie ze sceny, nie może koncertu Agnostic Front pominąć. Nie powinien, bo takiego wydarzenia się nie zapomina!

12.01.2017 – Warszawa, Progresja Music Zone
Bilety: 110 zł / 130 zł

Treść z archiwalnej wersji strony, stworzona przez autora bloga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.