Kultura ii sztuka

Poznaliśmy pierwszych wykonawców Śliwka Fest 2014

Śliwka Fest to wielkie muzyczne święto, które w tym roku odbędzie się już po raz czwarty. Po niezwykle udanej zeszłej edycji, podczas której gwiazdą była formacja Acid Drinkers, nadszedł czas na podniesienie poprzeczki. Wiemy już, że pierwszymi gwiazdami Śliwka Fest są Decapitated oraz Hunter.

 

Decapitated to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich kapel metalowych na świecie. Grupa zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami cieszy się ogromną popularnością i regularnie pojawia się na największych wydarzeniach muzycznych. O klasie tego zespołu może świadczyć chociażby fakt pojawienia się na Wacken Metal Festival, czy koncertowanie u boku takich formacji, jak Children of Bodom, Gojira, czy Meshuggah.

Hunter to najprawdziwsza legenda polskiej sceny metalowej. Zespół powstał w 1985 roku i do tej pory regularnie tworzy oraz koncertuje, ciesząc się coraz większym uznaniem wśród słuchaczy. Grupa pochwalić się może rzeszą fanów w całym kraju, a także występami na największych wydarzeniach w Polsce. Muzycy już kilkukrotnie dawali niesamowite show na Przystanku Woodstock, czy Ursynaliach, a także dzielili scenę z gwiazdami takimi jak Metallica, Machine Head, czy Gojira.

Organizatorzy przypominają, że festiwal jest imprezą całkowicie darmową. Dodają także, że to dopiero początek ogłoszeń wykonawców.

Źródło: materiały prasowe

Treść z archiwalnej wersji strony, stworzona przez autora bloga.

2 komentarze do “Poznaliśmy pierwszych wykonawców Śliwka Fest 2014

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *