Kultura ii sztuka

Śniegu nie ma, ale i tak będzie wysoko!

Mimo podjętych wysiłków, w Bielsku Białej nie uda się zgromadzić wystarczającej ilości śniegu, by zbudować skocznię na zawody snowboardowe i narciarskie, które miały odbyć się w ramach Burn In Snow Heyah 2014. Nie ma jednak wątpliwości, że na uczestników czeka najgorętsza impreza tego sezonu, w czasie której zagrają m. in. Sokół i Marysia Starosta, A$AP Ferg oraz Method Man i Redman.

 

burn in snow

Burn In Snow Heyah 2014 odbędzie się w najbliższą sobotę. Festiwal wzbudził ogromne zainteresowanie miłośników dobrych brzmień z całej Polski, którzy już w zeszłym tygodniu wykupili wszystkie bilety na koncerty w Hali Widowiskowej. Dla kilku tysięcy osób zagrają m.in.: DJ Steez, Sokół i Marysia Starosta, A$AP Ferg oraz legendarny duet Method Man i Redman. Do rana z najwytrwalszymi bawić się będzie Flirtini.

W związku z odwołaniem zawodów, które odbyć się miały w czasie imprezy, scena zewnętrzna zostanie przeniesiona do namiotu w strefie festiwalowej obok Hali Widowiskowej (wstęp z biletami). Już od 19.00 będzie można posłuchać tam DJ’a Falcon1, LayDJ, Spisku Jednego, Bass Kitchen i 3/4 udgs Showcase. Poza imponującym lineupem w Bielsku Białej nie zabraknie także wielu dodatkowych atrakcji. W specjalnej strefie Heyah uczestnicy będą mogli usiąść w cieple, doładować telefony i posurfować za darmo w internecie. Zaprezentowane zostaną także deski snowboardowe, które zwyciężyły w specjalnym konkursie Heyah na najlepszą grafikę i zapewniły autorom darmową wejściówkę na koncerty. Po raz pierwszy w Polsce będzie można także obejrzeć trzecią generację samochodu MINI. Szczęśliwcy będą mieli okazję przetestować model Hatch w górskich warunkach. Na koniec informacja dla imprezowiczów z największą ilością energii. Zabawa w Bielsku rozpocznie się już w piątek wieczorem w klubie Decade, gdzie zagrają Falcon1, Flirtini, I Say Mikey, LayDJ, Spisek Jednego i Teezy.

źródło: materiały prasowe

Treść z archiwalnej wersji strony, stworzona przez autora bloga.

2 komentarze do “Śniegu nie ma, ale i tak będzie wysoko!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *